Masaże orientalne ThaiWay

Masaż orientalny to głęboki relaks, uwolnienie od stresów i negatywnych emocji. Dzięki niemu odzyskasz wewnętrzną harmonię, odmłodzisz i zregenerujesz organizm oraz wzmocnisz system nerwowy i immunologicznego.

 

Centrum Usług Medycznych Marconi Medica od wielu lat oferuje swoim klientom masaże klasyczne.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa, przygotowaliśmy ofertę masaży i rytuałów na ciało, inspirowanych tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu proponując masaże orientalne i ayurwedyjskie.

 

W wyjątkowym orientalnym wnętrzu, wyposażonym w ręcznie wykonane drewniane stoły do masażu w atmosferze ciszy i spokoju koncentrujemy się wyłącznie na potrzebach naszych klientów.

 

Do masowania używamy tyko 100% naturalnych, certyfikowanych olejów ayurvedyjskich (indyjskich) na bazie czarnego sezamu, kokosu i ziół indyjskich, wyprodukowanych wg. tradycyjnych receptur. Cechuje je łatwość wnikania przez pory w skórze głęboko w tkankę łączną co ma ogromne znaczenie terapeutyczne. Każdy rodzaj oleju jest indywidualnie dobrany do doshy klienta.


Masaze ThaiWayMasaże wykonywane są przez magistrów fizjoterapii i jednocześnie absolwentów kursów akredytowanych przez Kuratorium Oświaty dających tytuł Terapeuty SPA & Wellness o specjalności masaże orientalne i ayurwerdyjskie.

Nasz wykfalifikowany i kompetentny zespół po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami wybierze dla Państwa masaż, który zniweluje pierwotna przyczynę dolegliwości i wpłynie na znaczną poprawę samopoczucia.
W przypadku stresu i wzmożonego napięcia mięśniowego proponujemy masaż, który spowoduje rozluźnienie nie tylko ciała i mięśni, ale także przyniesie odprężenie dla ducha i umysłu. W takich przypadkach warto skorzystać z masażu relaksacyjnego ratnaabhyanga wyjątkowo ekskluzywnego rytuału zapewniającego przyjemne doznania. Polega on przede wszystkim na masowaniu gorącymi kamieni ciała klienta. Do rytuału używa się kamieni - unikatów i kryształów obrabianych na specjalne zamówienie z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii. Są to przede wszystkim jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, kwarc różowy, unikalne kamienie przygotowywane tylko pod specjalne potrzeby konkretnych rytuałów. Każdy z kamieni ma specyficznie określone oddziaływanie na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm.

 

Dla Pań które poszukują kuracji odchudzających, antycellulitowych znakomitym masażem będzie proponowany przez naszych masażystów Udvartana - zabieg detoksykujący, w którym stosujemy proszki i pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne, detoksykujące. Zioła i zboża w składzie zawierają m.in. kwas krzemowy (jęczmień), witaminę C (agrest indyjski „amla”), która wzmacnia i poprawia napięcie tkanki.

 

Masaż orientalny ThaiWay w Centrum Usług Medycznych MARCONI MEDICA to głęboki relaks, uwolnienie od stresów i negatywnych emocji. Dzięki niemu odzyskasz wewnętrzną harmonię, odmłodzisz i zregenerujesz organizm oraz wzmocnisz system nerwowy i immunologiczny.

Żyjesz w ciągłym biegu? Czujesz się zmęczona, brak ci sił? Cierpisz na bóle głowy, migreny, bóle pleców? Stres nie daje ci spokoju? Odwiedź nas już dziś a odpowiemy na Twoje potrzeby.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami